Týdenní program

Středa 19:00 v kostele "u františkánů" (Františkánská 11)
studentská mše svatá (přede mší příležitost ke svátosti smíření)
  20:00 nepravidelný pragram (přednáška, diskuse, film, kafé, oslava...)

Nepravidelný program, náplň přednášek, změny a akce jsou uvedeny na stránce Itinerář.

Přehledný program přednáškového cyklu studentského klubu včetně referencí.

Mše svatá:

Od začátku října do konce června vždy ve středu v 19:00 hod. v kostele P. Marie Nanebevzaté ("U františkánů") slouží P. Robert mši svatou určenou především studentům, ale otevřenou komukoliv. Před začátkem mše je příležitost ke svátosti smíření. Po mši bývá zhruba od 20:00 do 22:30 setkání v místnostech přilehlé fary (Františkánská 11).

Přednášky:

Zpravidla každých čtrnáct dní je ve středu od 20:00 (po mši svaté) v místnostech přilehlé fary (Františkánská 11) na programu přednáška P. Roberta s následující diskusí. Další informace a témata přednášek lze nalézt na zvláštní stránce. Po přednášce bývá volnější program (hudba a zpěv, povídání, kafe a jiné nápoje atd.).

Co je sněmovní kroužek:

Je to v podstatě volná diskuse na témata, předložená veřejnosti přípravnou komisí Plenárního sněmu katolické církve v ČR. Výstupy z této diskuse jsou zapisovány a poskytovány komisi jako podklad pro jednání sněmu. "Sněmovnímu kroužku" jsme v minulých letech věnovali několik středečních večerů ročně. Letos se místo toho můžeme těšit na diskuse nad Biblí. Informace o konání viz Itinerář.

Schola:

Nemáš hlas jako Karel Gott? Nevadí, stačí když zpíváš rád. Zveme tě každé pondělí (?) od 19:30 (?). Bližší informace na začátku této stránky (?) nebo Pavel Dolanský.
V březnu 1998 se jedna várka vysokoškoláků nechtěla rozloučit jen tak, a proto zanechala nahrávku své hudební činnosti.

Hudebníci:

Máš hudební nástroj, chuť a čas si s námi zahrát? Tak neváhej a přijď! Bližší informace na začátku této stránky.

"Spolča":

Společenství aneb společné rozjímání nad Písmem. Obvykle se konává každé úterý od 20:00 na kolej LF UK Plzeň Heyrovského 5 (trolejbus č. 16 – U plynárny). Bližší informace bývají na začátku této stránky.