Akademický rok 2004/2005

[říjen · listopad · prosinec · leden · únor · březen · duben · květen · červen · červenec]

změna vyhrazena (poslední aktualizace 17. října 2004)

Plán akcí

začátek      konec    náplň
22. 10. - Ne  24. 10.

- podzimní výjezd - Šumava

30. 12. Čt - So  1. 1. - Silvestr/Nový rok
4. 3. - Ne  6. 3. - postní rekolekce
29. 4. So - Ne  1. 5. - jarní výjezd - klášter Osek, České středohoří
30. 6. Čt - Ne  3. 7. - vítání prázdnin - Slavkovský les, Ohře
vzhůru

Seznam přednášek:

datum přednášející téma
20. 10. St 20:00 [Robert Falkenauer] Jednotlivec a společnost
3. 11.  St 20:00 [host]  
17. 11. St 20:00 [Robert Falkenauer] Rodina
1. 12.  St 20:00 [host]  
15. 12. St 20:00 Robert Falkenauer] Církev a společnost
23. 2. St 20:00 [host]  
9. 3.  St 20:00 [Robert Falkenauer] Sociální spravedlnost
6. 4.  St 20:00 [host]  
20. 4.  St 20:00 [Anna Srbová] Charita
4. 5.   St 20:00

[host]

 

Odkaz na další informace o přednáškách

vzhůru

Týdenní program

Středa 19:00

studentská mše svatá v kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Františkánské ulici,
přede mší příležitost ke svátosti smíření

  20:00 ve farním sále ve Františkánské 11 (vedle kostela) program podle následujícího rozpisu
vzhůru

Podrobnosti

Říjen    
6. 10.   St 19:00 zahájení - setkání akademické obce
13. 10. St 20:00 volný program (seznamka), plánování
20. 10. St 20:00 přednáška/beseda: [RF] Jednotlivec a společnost
22. 10. Pá - Ne podzimní výjezd (Šumava)
27. 10. St 20:00 volný program / kultura
vzhůru
Listopad    
3. 11.  St 20:00 přednáška/beseda: [host]
10. 11. St 20:00 modlitební společenství
17. 11. St 20:00 přednáška/beseda: [RF] Rodina
24. 11. St 20:00 volný program / kultura
30. 11. Út 6:30 roráty
vzhůru
Prosinec    
1. 12.  St 20:00 přednáška/beseda: [host]
7. 12.  Út 6:30 roráty
8. 12.  St 20:00 modlitební společenství (neposkvrněné početí PM)
14. 12. Út 6:30 roráty
15. 12. St 20:00 přednáška/beseda: [RF] Církev a společnost
21. 12. Út 6:30 roráty
22. 12. St 20:00 modlitební společenství
30. 12. Čt - So Silvestr/ Nový rok
vzhůru
Leden    
1. 1.   So   Silvestr/ Nový rok
5. 1.   St 20:00 vánoční agape
6. 1.   Čt   tříkrálová sbírka
12. 1. St 20:00 modlitební společenství
19. 1. St

20:00

volný program / kultura
26. 1. St 20:00 modlitební společenství
vzhůru
Únor    
2. 2.  St

20:00

volný program / kultura
9. 2.  St 20:00 modlitební společenství (popeleční středa)
16. 2. St

20:00

volný program / kultura
23. 2. St 20:00 přednáška/beseda: [host]
vzhůru
Březen    
2. 3.  St 20:00 biblická hodina
4. 3.  Pá - Ne postní rekolekce
9. 3.  St 20:00 přednáška: [RF] Sociální spravedlnost
16. 3. St 20:00 biblická hodina
23. 3. St 20:00 modlitební společenství
30. 3. St 20:00 velikonoční agape
vzhůru
Duben    
6. 4.  St 20:00 přednáška/beseda: [host]
13. 4. St

20:00

volný program / kultura
20. 4.  St 20:00 přednáška/beseda: [Anna Srbová] Charita
27. 4. St 20:00 modlitební společenství
29. 4. Pá - Ne jarní výjezd - klášter Osek, České středohoří
vzhůru
Květen    
1. 5. Ne   ...jarní výjezd - klášter Osek, České středohoří
4. 5.   St 20:00

přednáška/beseda: [host]

11. 5. St 20:00 biblická hodina
18. 5. St 20:00 svatodušní agape
25. 5. St 20:00 modlitební společenství
vzhůru
Červen    
1. 6.   St 20:00 modlitební společenství
8. 6.   St 20:00 volný program / kultura
15. 6. St 20:00 modlitební společenství
22. 6. St 20:00 volný program / kultura
29. 6. St 20:00 modlitební společenství (sv. Petra a Pavla)
30. 6. Čt - Ne vítání prázdnin (Slavkovský les, Ohře)
vzhůru